Kaynaşlı kampı cıvıl cıvıl

Antalya’ya kampa giden Kaynaşlı Belediyespor’un idmanları neşe içinde geçiyor.Günlük idmanlarını sürdüren takım,hazırlık maçları da yapmayı planlıyor.

Bölgesel Amatör Lige verilen aradan yararlanarak Antalya’ya kampa giden Kaynaşlı Belediyespor’dan güzel haberler var. Kampın çok olumlu geçtiğini söyleyen Teknik Direktör Nedim Akbulut, Düzce’ye çok iyi bir motivasyonla döneceklerini bildirdi.Antalya Side’de kampa giren Kaynaşlı Belediyespor, günde üç idmanla çalışmalarını sürdürüyor.Takımda moralerin yerinde olduğunu söyleyen Teknik Direktör Nedim Akbulut, bulundukları ortamın mükemmel durumda olduğunu ve futbolcuların bu ortam sayesinde eski güçlerine kavuşacaklarını belirtti. Akbulut, Kaynaşlı Belediyespor’un kaldığı otelde 8 takımın daha kamp yaptığını bunlardan biri olan Çerkezköy takımı ile hazırlık maçı yapmayı düşündüklerin kaydetti. Akbulut, yapılacak olan hazırlık maçları ile oyuncuların son durumunu görmek istediklerini ifade etti.Kampta 3. gününü geçiren Kaynaşlı Belediyespor Antalya’da 10 gün kalacak.

Yetenek yetiştiriyoruz

Bölgesel Amatör Ligde Kaynaşlı Belediyespor’un en iyi şekilde mücadele ettiğinin altını çizen teknik direktör Nedim Akbulut, “Yenildiğimiz maçlarda bile performans olarak iyi olan takım bizdik. Bizim en büyük hedefimiz Düzceli yetenekli gençleri futbol piyasasına kazandırmak.Düzceli oyuncularımızın oluşturduğu takımda yetenekli oyuncuların bu yeteneklerini ortaya çıkararak profosyonel liglere bu oyuncuları kazandırmak. Bu kapsamda özellikle oyuncumuz Ahmet için çok büyük talep var. Sakaryaspor ve Beylerbeyispor gibi iki büyük takım Ahmet’e talip oldu. Ancak bu oyuncumuzu sezon sonunda ancak bırakabileceğiz.Sezon sonunda en az 3-4 futbolcumuzu profosyonel takımlara göndereceğiz. İşte burada Kaynaşlı Belediyespor asıl amacına ulaşıyor.” dedi.}

Benzer Yok:

Filed in: Kaynaşlı Belediye Spor Tags: ,

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 Düzce Spor. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.