Düzce Spor Liderliği Ele Geçirdi

Yıllıdır İstanbul’da amatör sporun nabzının tutan, amatör futbol takımlarını tabiri yerindeyse adım, adım izleyen Düzce’li gazeteci İbrahim Keskin’in Düzcespor’un 2-1 kazandığı Ümraniyespor maçı ile ilgili yorumları şöyle.

ÜMRANİYESPOR TARAFTARI KUTLANIR

Ümraniyespor liderliği adete altın tepside Düzcespor’a sundu. Maç dostluk ve centilmenlik havası içinde geçti. Maça alınmak istenmeyen Düzcespor taraftarına Ümraniyespor taraftarı destek çıktı. Düzcespor taraftarı bu jeste karşılık olarak karşılaşma öncesinde Ümraniylespor’lu futbolcuları tribünlere çağırıp onlara sevgi gösterisinde bulundu.
Karşılaşma sonrasında Ümraniyespor yönetimi Düzcespor kafilesine yemek verdi. Her iki takım futbolcu, yönetici ve teknik adamları bu yemekte bir araya geldi. Bana göre bu hareketler  yılın fair play olayıdır.
 

KALECİLER GÜNÜNDEYDİ
Karşılaşmada gerek Düzcespor kalecisi Cengiz ve Ümraniyespor kalecisi Cihan sahanın en iyilerindendi. Her iki kalecileri önemli gol pozisyonlarını önledi.
 

SONUÇ
Düzcespor bu önemli deplasmandan galibiyetle dönerek ikinci yarıya moralli girerken, Ümraniyespor umudunu gelecek haftalara taşıdı.

Kaynak: Duzcedamla}

Benzer Yok:

Filed in: Düzcespor Kulubü, Lig Maçları Tags: , ,

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 Düzce Spor. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.